Bitcoin alltimehigh šílenství

Jenom za dnešek se mě několik lidí ptalo, jak a kde koupit BTC.

Alltimehigh šílenství podle mě není úplně ideální doba na koupi. Samozřejmě se mohu plést a všechno to může jít ještě výš a výš. Já osobně ale už hledám cestu, jak bezpečně prodat. Rozhodně nebudu prodávat všechno, ale něco ano.

(a opravdu to neberte jako investiční doporučení, mějte zdravý rozum a kryptoměny berte jako zvláštní hru ve zvláštním světě, kdy se dají vydělat peníze jinak než poctivou prací, a kde můžete přijít o vše, tím pádem investujte pouze peníze, které si můžete dovolit ztratit)

Každopádně pokud budete kupovat kryptoměny (ať už Bitcoin nebo nějaký jiný Shitcoin), mějte je na vlastní v peněžence (ideálně v TREZORU) a dobře zabezpečené. Sám jsem o docela dost kryptoměn přišel úplně obyčejnou hloupostí, když jsem je měl na mobilu a promazal jsem paměť (a to tehdy nebyl žádný big deal, prostě pár set korun v tahu, ale ani nechtějte vědět, kolik je těch pár set korun z před pár let teď).

Mít kryptoměny na Revolutu nebo burze znamená, že je vlastní někdo jiný a ne vy.

Autor

Pavol Hejný

Milovník technologií, Startuper ve vzdělávání, autor virtuální tabule Collboard.com, full stack vývojář a spoluorganizátor mnoha akcí např. CzechFutureTech.

3 komentáře u „Bitcoin alltimehigh šílenství“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.