Houseclub

Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋 Clubhouse 👋

Všichni tu řeší (nebo alespoň tak měsíc dozadu řešili) Clubhouse 👋.

Já jsem v rámci svého pokusu o přechod k Apple ekosystému tuhle aplikaci vyzkoušel, mám k ní docela výhrady (hlavně to, proč to sakra exkluzivně jenom pro Apple, když by se podobná funkcionalita dala mnohem mnohem lépe udělat na webu; jasně, nepůsobilo by to tak exkluzivně, ale podle mě v tomhle případě je mnohem příznivější dojem z otevřenosti)

Většina debat na Clubhouse jsou no… divná (možná mi poraďte, koho sledovat). Avšak některé, obzvlášť ty učitelské, byly fakt dobré.

Když jsem zjistil, že Apple fakt ne s velkým N. Bylo mi trochu líto téhle platformy se vzdát.

Opensource komunita na tohle má však odpověď. A to přesně na Android světě miluju – Houseclub ✌️

https://github.com/grishka/Houseclub

Neoficiální opensource klient na Clubhouse 😀 na mém Samsungu funguje mnohem lépe a spolehlivě než oficiální appka Clubhouse na iOS.

Jedině mě mrzí, že z ní zatím nejdou posílat pozvánky a až půjdou, pozvu rád každého (mám jich teď docela hodně), kdo půjde pirátsky přes Houseclub.

PS: I autor Houseclub varuje, že není úplně jasné, jak se k neoficiálním klientům postaví Clubhouse a zda jejich uživatele nezablokuje. Tak používejte na vlastní riziko případně s vedlejším telefonním číslem.

Autor

Pavol Hejný

Milovník technologií, Startuper ve vzdělávání, autor virtuální tabule Collboard.com, full stack vývojář a spoluorganizátor mnoha akcí např. CzechFutureTech.

3 komentáře u „Houseclub“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.